BELGELERİMİZ, RAPORUMUZ VE TESTLERİMİZ

 

ICNIRP Belgesi

CE Belgesi

ISO 14001 Belgesi

ISO 9001 Belgesi

Atom Enerjisi Belgesi

Jinsei İngiltere Raporu

Jinsei Kolye Testleri

Jinsei Denge Testi
Jinsei Basınç Testi
Denge Testi
Kollar yana doğru sert ve tek ayak kalkacak şekilde durun. Kola baskı uygulayınız. Denge doğal olarak bozulacaktır. Daha sonra aynı testi Jinsei ile tekrar deneyin. Dengenin bozulmadığını göreceksiniz.
Basınç Testi
Ayaklar birleşmiş olarak (hazır ol vaziyetinde) yine sert bir biçimde pozisyon alınız. Kişinin avuç içine yumrukla esnetmeden baskı uygulayın. Kişinin dengesi bozulacaktır. Jinsei ile aynı pozisyonu denediğinizde kişinin daha sağlam durduğunu göreceksiniz. Bu testi tartı (baskül) üzerinde denediğinizde etkisini daha iyi hissedersiniz.
Jinsei Esneklik Testi
Jinsei Güç Testi
Esneklik Testi
Ayaklar birleşmiş biçimde (hazır ol vaziyetinde) ayak parmaklarınıza eğilmek istediğinizde elinizi ayak ucuna değdirmekte zorlanacağınızı hissedeceksiniz. Jinsei ile denediğinizde daha kolay esnediğini fark edeceksiniz.

Güç Testi
Ellerinizi yumruk yaparak birbirlerine mesafeli bir biçimde uzatın. ikinci bir kişi ellerinizin arasına ellerini koyarak açmaya çalışın. Ellerinizin arasındaki mesafenin kolaylıkla açıldığını göreceksiniz. Bunu Jinsei ile denediğinizde açmanın zorlaştığını fark edeceksiniz.

Jinsei Kolye İngiltere Raporu Görüntüleri

Jinsei Kolye Test 8

Kontrol resmi olup deneğin Jinsei olmaksızın çekilmiş bir görüntüsüdür. Jinsei'nin giyilmesi durumunda enerji deseninde oluşacak tüm değişiklikler, Jinsei'nin insan biyo-enerji alanı üzerindeki etkisinin değerlendirilmesi konusuyla doğrudan alakalı olacaktır.

Jinsei Kolye Test 8

Bu resim Jinsei'nin denek tarafından takılmaya başlamasının üzerinden bir dakikalık süre geçmesinin ardından çekilmiştir. Kaş enerjisi, boğazdaki kırmızılık ve göğüs üzerindeki enerji deseni kadar, geri plan enerjisi dedeğişmeye başlamıştır. Baş üzerinde daha fazla yeşil/turkuaz enerji oluşmaktadır. Pembe/turuncu ilk taktığı anda elinde ve parmaklarında bir irkilme hissi oluştuğu söylenmiştir. Bu durum yalnızda bir kaç dakikda sürmüştür ancak insan enerji alanı üzerinde oluşan değişikliklerin Jinsei'yi takan kişi tarafından fark edilebildiğini göstermektedir.

Jinsei Kolye Test 10

İlk kontrol resminin çekilmesinin üzerinden 20 dakika süre geçmesinin ardından çekilmiştir. Yanak ve boğazdaki yoğun kırmızı renkler büyük oranda azalmıştır. Göğüste çok daha az turuncu/kırmızı renk bulunmaktadır. Arka plandaki enerji seviyesi de büyük ordan değişmiştir. Mavi/turkuaz renk bu çekimde deneğin arkasında belirmeye başlamıştır ve baş üzerinde de yalnızca çok küçük miktarda pembe/turuncu bulunmaktadır.

Jinsei Kolye Test 11

Kontrol resmi, Jinsei takılmadan cep telefonunun kullanıldığı durumu göstermekte ve cep telefonunun insan enerjş alanu üzerindeki etkisini ortaya koymaktadır. Yanak, ağız ve boğaz üzerinde çok daha fazla kırmızı gözlenmektedir. Cep telefonu konuşmasının sonlanmasının ardından saü yanakta çok daha fazla kırmızı bölge oluşmuş olduğu görülmüştür.

Jinsei Kolye Test 12

Aynı telefon aramasının aynı sürede ancak bu sefer denek tarafından Jinsei takılarak yapılması üzerine çekilmiştir. Yalnızca cep telefonu kullanırken enerji alanı büyük oranda titreşim ve hareketlenme göstermiştir. Geri plan enerjisi ise 25cm'ye ulaşan dalgalanmalar ortaya koymuştur. Ancak Jinsei'nin takılması durumunda dalgalanmalar azalmış ve enerji alanı dengeye gelmiştir. Telefonun kullanımı esnasında surat, yanaklar ve boğaz üzerinde kırmızı renk ile belirtilmiş yoğun enerji topluluğu birikmeye devam etmektedir.

Jinsei Kolye Test 13

Cep telefonu kullanımının ardından Jinsei'nin takılması Boğaz çakrası ve yanaklar etrafındaki "mavi" rengin yeniden dengeye gelmesini tetiklemiştir, bu da Boğaz çakrasının yeniden dengelendiği ve sabitlendiği anlamına gelmektedir.

Müşteri Yorumları Uyarı

Jinsei Yönetim

Sayfada bulunan tüm yorumlar müşterilere aittir. Ürünlerin sonucu kişiden kişiye değişebilir ve yazılan yorumlar yazan kişinin sorumluluğundadır. Jinsei'nin iade süreci 30 gündür ve bu süreç içerisinde etkisini görmediğiniz taktirde iade edebilirsiniz.

Apturrahman Tüfekçi

Jinsei kolyeyi taktiktan sonra daha sihhatli ve dinç hissetmeye basladim. Bakirköy'deki ofisinden aldigim bu kolye hayatimda büyük degisikler yapti. Kendimi eskisinden daha güçlü ve saglikli hissediyorum. Eskiden uzun yola çiktigimda yol tutardi ve çok rahatsiz olurdum. Jinsei kolyeyi takmaya basladiktan sonra bu sorun tamamen ortadan kalkti. Uzun süre ayakta durmakta zorlanirdim artik çok daha rahat bir sekilde ayakta durabiliyorum. Tüm bunlar kendimi daha iyi hissetmemi sagliyor. Esime ve çocuklarima da aldim. Ayrica arkadaslarima, komsularima ve akrabalarima da aldirdim. Bu kolyenin insanlara çok faydali oldugunu düsünüyorum.

Şener ARLI

Bende herkes gibi bu kolyeyi tereddüt ederek aldım. Kolyeyi taktığım ilk gün hiç bir şeyin değişmediğini fark ettim. Acaba buna boşunamı para verdim diye düşündüm kendi kendime fakat ikinci gün fark ettimki daha önce on dakikada nefes nefese kalarak yaptığım işte artık nerdeyse bir saat sonra yorulmaya başladığımı hissettim.Ayrıca panik ataklığımda inanılır gibi değil ama kayboldu.Bunu kullanmadan nette yorum yapan isanlara soruyorum bu kolyeyi boynununza takıp teninize değecek şekilde en az üç gün kullanın sonra yorum yapın. Almanız şart değil ama kullanmadan yorum yapıp diğer insanlarıda teredütte bırakmayın.

necati şenol

6 ay önce kolyeyi edindikten itibaren vücudum hamken bile anlık performans gerektiren zorlama hareketlerde nefesim daralmadı, küçük eşyaları yer değiştirirken olduğundan daha hafif ve rahat hissetmemi sağladı . geçtiğimiz anneler gününde de anneme hediye ettiğim kolye sayesinde 10 yılı aşkın zamandır dizlerinde yürüyüşünü engelleyen titremeler neredeyse yok oldu ve hareket imkanı arttı. bugün de daha önce çevremde deneme yaptığım 3 kişinin isteği üzerine onlara kolyeyi edindirdim.

Bayram COŞKUN

Herkese merhabalar. Bu yazıyı okuyorsanız jinsei kolyeyi almayı düşünüyorsunuz demektir. Ben 3 haftadır eşim ise 4 haftadır kullanıyoruz etkilerini takar takmaz görmeye başladık. Kendimdeki fiziksel ve psikolojik değişiklikleri takip edebilmek için 13 madelik not aldım. Yoğun tempo ve stresli bir meslekte çalıştığım için aşırı derecede yorgunluk, uykusuzluk, bel ağrısı, gergin, agresif davranışlar sergiliyordum özellikle araç kullanırken trafikte daha sinirli ve öfkeliydim jinsei live power kullanana kadar. Etkilerini gün geçtikçe daha fazla görüyorum.Teşekkürler.

Mehmet Emin ÇERDİK

Ürünü internette gördüm ve 18.04.2017 tarihinde Bakırköy'deki merkezinden taklitlerinden sakınmak için.Bir adet aldım,10-15 gün kendimi gözledim,izledim her gün bir önceki günden daha güzeldi çok büyük gelişmeleri hisettim.Yorum yazmayı iki ay sonraya bırakmamın sebebi,senelerdir çektiğim bel ağrılarımdan hemen hemen kurtulmak üzereyim,eşime ve çoçuklarımada sıraylan almak farz oldu,herkeze tavsiye ederim çok çok teşekkürler

YAVUZ ÇAĞLAR

Bu kolyenin bizlere ulaşmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... ben 25 yaşındayım... yıllardır migreni olan ve ağrısı tuttuğunda ilaç iğne serum yedikten sonra karanlık odaya geçip çıt çıkmayan odada uyuduktan sonra ağrısı hafifleyen biriydim.ama bu 10 gündür ağrı denen şeyi unuttum.Yeniden doğmuş gibiyim. Arkadaşlar tok açın halinden anlamaz boşuna dememişler baş ağrısını ancak çeken bilir ben bu kolyeyi aldım hayatım değişti 10 günde o yüzden tavsiye ediyorum mutlaka alın parasını sonuna kadar hak eden bi icat...

ESİN AVCI

JİNSEİ GÜMÜŞ KOLYEYİ 02 NİSAN 2017 TARİHİNDEN BERİ 6 AYDIR KULLANMAKTAYIM TÜM EŞE DOSTA TAVSİYE EDİYORUM.BENDEKİ ETKİSİ MİGRENDE BÜYÜK ÖLÇÜDE OLDU FAKAT BİR ÇOK DAHA FAYDASI OLDUĞUNDAN EMİNİM.ENERJİK OLUYORSUNUZ MESELA POZİTİF OLUYORSUNUZ... AMA MİGREN AĞRISI ÇEKENLER 200 TL İ GÖZÜNÜZ GÖRMESİN ALIN DERİM.BENİM ARTIK BAŞIM AYDA 1 YA AĞRIYO YA AĞIRMIYO ODA HAFİF AĞRI KESİCİYLE GEÇİYOR...BU GÜN BİR DOKTOR MUANEHANESİNE GİDİLSE EN AZ 300 TL ALIYORLAR...SAĞLIKLI GÜNLER HERKESE...