Jinsei Kolye'nin Kullanimi

Jinsei kişiye özeldir ve kullanıcı devamlı takması gerekmektedir. Jinsei boynunuza takmanız şart değildir, tenetemas etmesi yeterlidir. Jinsei'nin etkilerini tam olarak anlayabilmeniz için düzenli olarak kullanmanız gereklidir.Jinsei artık sizin parçanızdır ve ondan tam verim alabilmeniz için sürekli kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca gece uyurken teninizde temas etmesine özen göstermelisiniz. Jinsei'nin 5 saniye içerisindeki güç, denge ve esneklik testlerini tanıdığınız kişiler üzerinde de yapabilirsiniz.- Kalbinize yakın temas edecek şekilde olması beyin ve kalbinizin daha düzgün çalışmasına yardımcı olur.
- Bel ve Karın bölgenizde durduğunda sindirim ve sinir sisteminin daha etkin çalışmasına yardımcı olur.
- El ve kollara yakın bir şekilde durduğunda kaslarınızın güçlenmesine yardımcı olur.

Jinsei Kolye'yi kimler kullanmalıdır ?

Özellikle kronik baş ağrıları yaşayanlar, panik atak ve anksiyete rahatsızlıkları olanlar, uzun yol şöförleri, motorsiklet kullananlar, ağır taşıma işleri yapanlar, bel ve boyun fıtığı olanlar, stresli ve sinirli olanlar, uyku sorunları olanlar, erken kalkmakta zorlananlar, kas ve eklem ağrıları olanlar, konsantre bozukluğu yaşayanlar gibi bir çok problem içinde Jinsei'yi kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Jinsei Kolye vücudumuza denge, güç, esneklik ve zindelik kazandırdığı için birçok spor alanında ve sanatçılar tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Gün içerisinde harcadığınız enerjinizi, dengenizi ve vücut esnekliğinizi yorulmadan maksimum seviyede kullanmanıza yardımcı olacaktır. Artan hava kirliliği ve elektromanyetik cihazların yaydığı zararlı ışın ve zararlı iyonlar büyük şehirlerde yeteri kadar insan sağlığını tehdit etmektedir. Jinsei ise bu tür zararlı iyonları ve ışınları minimalize etmenize yardımcı olarak, hücrelerinizin daha kapsamlı çalışmasını sağlayacaktır. Bu yüzden de uzmanlar Jinsei kolye'yi artık herkesin kullanmasını tavsiye etmişlerdir.( Jinsei kolye sadece şahısa özeldir. Bir başkası tarafından kullanılması tavsiye edilmez. )

Müşteri Yorumları Uyarı

Jinsei Yönetim

Sayfada bulunan tüm yorumlar müşterilere aittir. Ürünlerin sonucu kişiden kişiye değişebilir ve yazılan yorumlar yazan kişinin sorumluluğundadır. Jinsei'nin iade süreci 30 gündür ve bu süreç içerisinde etkisini görmediğiniz taktirde iade edebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

YAVUZ ÇAĞLAR

Bu kolyenin bizlere ulaşmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... ben 25 yaşındayım... yıllardır migreni olan ve ağrısı tuttuğunda ilaç iğne serum yedikten sonra karanlık odaya geçip çıt çıkmayan odada uyuduktan sonra ağrısı hafifleyen biriydim.ama bu 10 gündür ağrı denen şeyi unuttum.Yeniden doğmuş gibiyim. Arkadaşlar tok açın halinden anlamaz boşuna dememişler baş ağrısını ancak çeken bilir ben bu kolyeyi aldım hayatım değişti 10 günde o yüzden tavsiye ediyorum mutlaka alın parasını sonuna kadar hak eden bi icat..

Uğur Kolaylı

Aldığım günden beri çok faydasını gördüğüm bir kolye özellikle eklem ağrıları yüksek aktivite çalıştığım içinde çok iyi bir ürün övmüş gibi olmayım ama kolyeyi takdığım günden itibaren yay gibiyim diyebilrim alan kişilerde faydasını görecektir tavsiye ederim bende yalan yok çıkarsam güçsüz hissediyorum kendmi ayrıca böyle bir ürün içinde teşekürler

Şeref Yazan

taktığım ilk günde stres ten eser kalmadı vücudum yumuşadı ruhum berraklaştı kaburgamın orada 1 seneden beri ağrı vardı daha ilk günde bu gitti ensemde omuzlarıma doğru kasılma oluyordu ensemde sol tarafında ağrı oluyordu şaşırtıcı ama taktığım ilk günde buralardaki ağrılar %70 azaldı beynim berraklaştı daha net karar verebiliyorum yanımda bomba patlasa inanın beni etkilemez çok teşekkür jinsei bu şirketle alakam yoktur isteyen arayabilir

MAHMUT ALTINBOĞA ( TEKSTİLCİ )

KARDEŞLERİM BEN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM BAŞ AĞRIM VARDI BİTTİ. SABAH KALKTIĞIMDA KIRGINLIĞIM VARDI GİTTİ. 2-3 AY KULLANDIKTAN SONRA OĞLUMUN ISRARI İLE KENDİSİNE VERDİM OĞLUM ŞİMDİ VERMEK İSTEMİYOR FAYDASINI GÖRMESEM OĞLUMA VERMEZDİM. ŞUANDA ANNEME ALDIM ADIYAMAN'A GÖNDERDİM EN KISA ZAMANDA KENDİMEDE ALACAĞIM.

Murat Trakyalı

Yıllardır turizm şirketinde çalışıyorum. İş yoğunluğumdan dolayı, kendimi hep yorgun, bitkin hissediyordum. Ta ki jinsei kolye ile tanışana kadar. Bu kolyeyi kullandım, kullanalı kendimi işten geldikten sonra, ne yorgunluk ne de bitkinlik kaldı. Artık kendimi çok daha dinç hissediyorum. Kolyeye verdiğim paraya değer hiç acımadım 3 senedir kullanıyorum ve çok mutluyum acayipte memnunum.

İrfan Baysan

Merhabalar ben jinsei kolye ile mart 2017 de tanıştım ve kullanmaya başladım. Bu güne kadar da hiç çıkarmadan kullandım. Benim boyun fığımdan dolayı şikayetlerim çoktu boyun tutulmaları yorgun uyanmalar ve baş ağrılarım vardı. Jinseiden sonra bunlar yok dnecek kadar azaldı ve çok rahat uykular uyuyorum. Birde eşim mesleğinden dolayı gece çalışmları vardı sabah eve geldiğinde çok bitkin ve yorgun oluyordu onada takıp denemesini istediğimde oda çok memnun kaldı gece vardiyaları daha iyi geçiyordu ve gündüzleri az bir uykuyla bile günü tamamlıyordu hala kullanmaktayız çok ta memnunuz teşekkür ederim jinsei yi bize kazandıranlara.

Orhan Sayın

Bir kaç ay önce jinsei kolyeyi aldım kullanıyorum gerçekten güzel ama daha güzeli firmanın ürününün arkasında olması tüm emeği geçen çalışanlara çok teşekkür ederim özellikle HALİL beye mükemmel bir insan burdan saygılarımı iletiyorum.İyi çalışmalar.