Jinsei Kolye İade Şartları

Jinsei kolye ürünleri tamami ithalatçi firmalarin garantisi altindadir. Dis kaplamayi ücretsiz kaplatmak için gereken süre asgari üç yil olup, mikro çip ömür boyu garantilidir.

İade Koşulları:

İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte göndermeniz gerekenler aşağıda belirtilmiştir;

-Sitemizden satın aldığınız ürünlerde karşılaşabileceğiniz kimi sorunlarda, siz değerli müşterilerimizin mağdur olmamanız için ürün iade taleplerinizi belirli bir prosedür çerçevesinde değerlendirmekteyiz. Bu prosedürü takip etmenizin size eksiksiz ve hızlı bir hizmet sunabilmemizde önemli rol oynayacağını önemle hatırlatırız.

Aşağıda karşılaşabileceğiniz kimi sorunlar ve bu koşullar altında neler yapmanız gerektiğine yönelik bilgileri bulacaksınız

- Jinsei''nin cayma hakkı yedi gün olup, iade edilen ürün kargosu'nun firmamıza ulaşma süreci bir aydır.Bu durum 10 Mayıs 2011 tarihinden itibaren geçerlidir. (Not: İade süreci şirketimiz tarafından bir ay olarak belirlenmiştir.)

- Bilgi verilmeden gönderilen ürün paketleri tarafımızca kabul edilmez. ürünü iade etmeden önce 0212 909 35 19 nolu numaradan yetkililere iade sebebi dilekçesi ile birlikte kayıt açtırarak iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

- Degistirme islemlerinin kargosu müsterilere aittir. Degistirilecek kolye haber verilerek kayit açtirilmasi gerekmektedir.

- Iade olarak gönderilen kargo müsteriye aittir. Kargo'su ödenmeyen paketler teslim alinmaz iade olarak size geri gönderilir.

- Iade için Banka Hesap bilgilerinizi 26 haneli Iban numarasi , Sube Kodu , Hesap numarasi , Banka Adi , Hesap sahibinin Adi, Soyadi ve Sube Adi olarak dilekçenizde göndermenizi rica ederiz.

- Iade islemi basladiktan sonra 10 gün içerisinde paraniz bankaniza yatirilacaktir.

- Iade isleminde kirik, eksik, bozuk sekilde gönderiler kesinlikle alinmayacaktir.

- Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.